Malá posilovací bradla

Kód: SG126
Neohodnoceno
1 290 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní pomocník pro trénink s vlastní vahou
Bezpečné, stabilní a snadno skladovatelná malá bradla s jednoduchým, ale účelným designem jsou oblíbenou pomůckou sportovců. Zcela výjimečným a inovativním prvkem jsou nesvařená bradla s nožičkami. Díky tomu lze bradla zatížit až 200 kg váhy. Bradla do sebe snadno zasunete a přemístíte, kam jen potřebuje, nestane se Vám tak, že by zabíraly místo. Povrch bradel je potažen práškovou barvou s jemnou strukturou zabraňující korozi a proklouznutí. Sportovci všech odvětví je zařazují do svého tréninku pro zpevnění horní poloviny těla, primárně jeho středu.Vysoká nosnost
Masivní ocelový rám o průměrech 35 x 1,5 mm umožňuje cvičit jedincům všech váhových kategorií, a to až do hmtnosti 200 kg.
Odolná povrchová úprava
Neklouzavý a speciálně ošetřený práškovou barvou s jemnou strukturou chrání povrch proti korozi a poškrábání, ale především zajistí pevný stisk.
Snadná skladnost
Bradla lze do sebe jednoduše zasunout a umístit tam, kde se vám jen hodí, ať již ve stoje nebo naležato.


Kompletní příslušenství
Součástí balení je i kompletní příslušenství nutné k postavení bradel.
Chytrá konstrukce
Zcela výjimečné je rozdělení bradel a základny. Obě části jsou k sobě připevněny pevnými šrouby, to umožňuje zatížit bradla daleko vyšší hmotností, než kterákoliv jiná.
Protiskluzové vyvýšené nožky
Voděodolné, protiskluzové nožky chrání vaši podlahu před poškozením a výborně tlumí otřesy a vibrace. Zároveň vyvýšené nožky zajistí stabilitu na nerovných površích.


Odolný materiál
Ocelová konstrukce je zárukou dlouhodobé životnosti a to i v provozech, kde panuje jejich vysoké vytížení.


Cvičte uvnitř i venku
S bradly lze cvičit kdekoliv, jsou vhodná jak do tělocvičny, na doma, tak i pro venkovní trénink.


Prostorově nenáročně
Univerzální bradla lze umístit téměř kdekoliv. Díky malým rozměrům a poměrně nízké hmotnosti se stanou Vaším dokonalým pomocníkem při formování postavy.Posilování celého těla
Univerzálnost bradel se projevuje v jejich mnohostranném využití. Vhodná jsou pro rozvoj rychlosti, síly ale i vytrvalosti. Zařaďte je do cvičební jednotky ve formě kruhového tréninku a zjistíte, že na většinu cviků Vám bude stačit pouze jedna pomůcka.
Vhodné cviky s víceúčelovými bradly
Bradla patří k jedné ze základních pomůcek funkčního tréninku. Výčet cviků, které se zde nabízí, je opravdu široký. Z tohoto důvodu Vám přenosná bradla umožní trénink téměř všech svalových partií. Nemusíte si tak pořizovat desítky dalších a mnohdy nákladných pomůcek. Zkuste jednu.
Horní polovina těla: klasické kliky na široko, tricepsové kliky, stojky, plank s oporou o bradla, přednosy ve vzporu na bradlech
Dolní polovina těla: přeskakování bradel, bulharské dřepy, agility přes bradla


100% garance spokojenosti
Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdy, bradla a stojany
Záruka: 24
Hmotnost: 15 kg
Nosnost: 200 kg
Průměr úchopu: 34 mm
Délka úchopu: 55 cm
Barva: Černé
Snadné uložení a transport: Ano
Výška: 30 cm
Odolná povrchová úprava: Ano
Protiskluzové podložky: Ano
Materiál: Ocel
Neklouzavý povrch: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: