Polyuretanové kotouče 25 kg

Kód: SG257_613
Neohodnoceno
3 990 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečné a odolné kotouče vhodné do každé posilovny
Skvěle univerzální polyuretanové kotouče odolávají tvrdým dopadům a hrubému zacházení. Nemusíte se obávat, že by se vlivem pravidelného užívání jen tak poškrábaly nebo jinak poničily. Polyuretan o vysoké tvrdosti je zárukou dlouhodobé životnosti. Snadná manipulace s kotouči je samozřejmostí. A to jak díky postranním madlům, tak díky příjemnému gumovému úchopu, který neklouže. Kotouče se Vám budou velice dobře nakládat na všechny olympijské osy.


Rychlá a snadná manipulace
Aby se Vám kotouče dobře držely a manipulace s nimi byla snadná, opatřili jsme je třemi otvory. Tyto rozestupy mají optimální vzdálenost a velikost pro co nejkomfortnější zacházení.
Olympijský průměr otvoru
Záměrně naše olympijské kotouče vyrábíme s 50 mm otvorem. To proto, aby Vám zapadly na všechny olympijské osy, které v posilovně máte. Je to totiž nejběžnější průměr otvoru.
Chrání před poškozením
Polyuretan na dotek připomíná běžnou gumu, oproti ní je však extrémně odolný. Stejně tak dovede ochránit podlahu a případně vybavení před jeho poškozením.


Kulatý tvar
Starší polyuretanové kotouče poznáte podle hranatých tvarů, které jsou dosti nepraktické pro vzpírání a mrtvé tahy. Nastavit osu do roviny bývá dost nepohodlné a zdlouhavé.


Z nerozpustného polyuretanu
Naše kotouče jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího polyuretanu, bez žádných nekvalitních příměsí, které by zhoršovaly jejich kvalitu.


Přesná hmotnost
Jedna z věcí, na které si skutečně zakládáme je přesná hmotnost. Vám se do rukou dostává dokonale kalibrovaný kotouč, pro ještě lepší sportovní výkony.Nikdy nezapáchá
Stává se Vám, že vejdete do posilovny a cítíte silný zápach gumy? Ten umí být dost nepříjemný. Polyuretan má však velkou výhodu a to, že za žádných okolností nezapáchá.100% garance spokojenosti
Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.Doplňkové parametry

Kategorie: Závaží k činkám
Záruka: 24
Hmotnost: 26 kg
Barva: 2,5 kg - černo - červená
Průměr kotouče: 15 kg - 37 cm
Průměr otvoru: 50 mm
Tloušťka kotouče: 25 kg - 46 mm
Informace k ceně: Uvedená cena platí za jeden kus kotouče, nikoliv pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: