Posilovací klec - Stronger Power Rack

Kód: SG101
Tip Doprava zdarma
Neohodnoceno
26 900 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021
 • Zesílené 3 mm ocelové rámy s odolnou povrchovou úpravou jsou téměř nezničitelné
 • Velkou předností je 4 cm rozestup pro uchycení držáků až do výšky 2 m
 • Veškeré naše výrobky důkladně testujeme a až poté je nabízíme našim zákazníkům. Jedině tak zajistíme jejich spokojenost.
 • Masivní pár držáků s oplastováním
 • Robustní ocel
 • Neotřesitelná základna
 • Protiskluzové podložky
 • Držáky na kotouče
 • 4 kusy držáků na odporové gumy
 • Odolná povrchová úprava
 • Záchranné popruhy a ramena pro překonávání limitů
 • Dvě hrazdy pro široká záda
 • Dostatek prostoru
 • Univerzální konstrukce
 • Vhodná k posilování celého těla
 • Přizpůsobí se vašim požadavkům
 • Široká škála posilovacích cviků

Proč si zvolit Stronger Power Rack:

Multifunkční využití
Stabilní konstrukce
3 mm silná ocel
Odolná povrchová úprava
Pro jedince všech výškových a váhových kategorií
Bezpečnostní systém
Bohaté příslušenství
100% uspokojení z tréninku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilovací klec vašich snů
Stronger Power Rack je velmi oblíbenou posilovací věží, a to díky přednostem, které nabízí. Díky širokému profilu rámu a protiskluzovým podložkám vyniká vysokou stabilitou na všech površích. Důmyslně konstruovaný rám nabízí všestranné využití pro jedince všech výkonnostních kategorií. Zesílené 3 mm ocelové rámy s odolnou povrchovou úpravou jsou téměř nezničitelné. Velkou předností je 4 cm rozestup pro uchycení držáků až do výšky 2 m. Na Stronger Power Racku lze odcvičit jakoukoliv svalovou skupiny. Na tuto konstrukci můžete zaháknout gymnastické kruhy, lodní lana, expandery, TRX, bradla a mnoho dalších pomůcek.
Na detailech záleží
Buďte o krok před konkurencí a nevyhazujte zbytečně peníze. Zkuste naši posilovací klec Stronger Power Rack a poznejte rozdíl ve kvalitě. Tam, kde ostatní šetří, my přidáváme. Nižší pořizovací cena konkurence zní lákavě, ale bohužel se odráží na vlastnostech a jakosti celé posilovací klece. Špatná stabilita, omezené cvičební možnosti, malá nosnost a špatný servis Vás příště odradí. Dejte konkurenci sbohem a zvolte si to nejlepší na trhu.
Testováno v reálných podmínkách
Veškeré naše výrobky důkladně testujeme a až poté je nabízíme našim zákazníkům. Jedině tak zajistíme jejich spokojenost.Masivní pár držáků s oplastováním
Téměř nezničitelný pár držáků na činku snese jakoukoliv hmotnost, kterou si zde naložíte. Oplastování chrání před poškrábáním osy.

Robustní ocel
Konstrukce je vyrobená z tzv. jeklů čtvercového tvaru o rozměrech 80 x 80 x 3 mm. a celkové hmotnosti 170 kg. Robustní ocel dodává pocit bezpečí a jistoty při každém cviku. Konkurenční společnosti často sázejí na nižší hmotnost, ale to my ne. Snažíme se zajistit prvotřídní stabilitu, odolnost před poškozením a hlavně Vaše bezpečí.
Neotřesitelná základna
Mohutné ocelové jekly zajišťují stabilitu celé konstrukce, takže není možné, že by se jakkoliv hýbala, a to i při vysokých zátěžích, kdy vyžadujete pevnost a tuhost materiálu.

Protiskluzové podložky
Voděodolné a protiskluzové podložky chrání Vaši podlahu před poškozením a výborně tlumí otřesy a vibrace. Zároveň zajistí stabilitu na různých površích.
Držáky na kotouče
Pochromované držáky zajistí, že Váš cvičební prostor bude čistý, organizovaný a maximálně bezpečný. Na držáky lze libovolně rozmístit kotouče všech váhových kategorií. U Stronger Power Racku nejsou součástí základního příslušenství.
4 kusy držáků na odporové gumy
Součástí základního příslušenství jsou 4 kusy držáků na odporové gumy. Ty jsou vhodné při nácviku shybů, tricepsových kliků a dalších cviků, a to díky jejich proměnlivému odporu, který vzniká v důsledku natažení gumy.


Odolná povrchová úprava
Pro lepší odolnost, proti korozi, otěru a dalším negativním vlastnostem jsme důmyslně opracovali a ošetřili povrch a nanesli speciální vrstvu materiálu.
Záchranné popruhy a ramena pro překonávání limitů
Využijte záchranné popruhy nebo ramena a překonávejte osobní limity. Možnost posouvat vlastní limity a překonávat rekordy nebylo nikdy snazší. Sestavte si osobní trénink na míru a dosáhněte vytoužených cílů, je jen na Vás jakým způsobem zakombinujete posilovací klec do svého programu.
Dvě hrazdy pro široká záda
Shyb je jeden ze základních cviků, jehož správné provedení nám dokonale posílí záda a vybuduje perfektní V tvar. Multifunkční hrazda nám navíc nabízí různé varianty shybů, při kterých střídáme úchopy, a posilujeme tak záda co nejkomplexněji.

Dostatek prostoru
Při tvorbě našich konstrukcí myslíme na všechno. Dostatek prostoru (uvnitř konstrukce 105 cm), ideální výška obou hrazd a možnost dát držáky na osu až do 2 m umožňují cvičit opravdu každému.


Univerzální konstrukce
Všechny cviky, které si dovedete představit, jsou možné díky posilovací kleci Stronger Power Rack. Ať již jste vyznavači powerlifterského tréninku nebo raději cvičíte s vlastní vahou, věřte, že z této klece nebudete chtít odejít. Není svalová skupina, kterou by zde nebylo možné odcvičit.


Vhodná k posilování celého těla
Kompletní rozvoj svalového aparátu nabízejí komplexní cviky (přemístění, trh, mrtvý tah, dřep). Ty zapojují všechny svalové skupiny a stimulují k jejich vzájemné spolupráci. Ty všechny a mnoho dalších cviků si odcvičíte v naší kleci.


Přizpůsobí se vašim požadavkům
Stronger Power Rack si lze individuálně přizpůsobit, ať již vaší výšce nebo charakteru cvičení. Příkladem může být rovná hrazda, kterou lze našroubovat v rozmezí 190-224 cm, držáky na osu, bradla na kliky, bezpečnostní systém lze libovolně umístit po 4 cm až do výšky 2 m.

Široká škála posilovacích cviků
Nejčastějším posilovacím cvikem, který lze cvičit v kleci, je dřep. Existuje však mnoho dalších cviků, které můžete provádět uvnitř klece nebo venku:Základní cviky s velkou činkou:

Dřep
Mrtvý tah
Výpad
Goodmornig
Bench press
Millitary press
Přítah činky k bradě
Bicepsový zdvih


Cviky s vlastní váhou:

Shyb
Muscle up
Přítah k velké čince v leže
Klik na bradlech
Klik s oporou o velkou činku
Zdvihání nohou/ kolen ve visu
Metronom

Cviky s využitím bezpečnostních popruhů a ramen:

Pozved
Podřepy
Bench press se zkráceným rozsahem
Millitary press se zkráceným rozsahem
VýrazProč si zvolit Stronger Power Rack:

Multifunkční využití
Stabilní konstrukce
3 mm silná ocel
Odolná povrchová úprava
Pro jedince všech výškových a váhových kategorií
Bezpečnostní systém
Bohaté příslušenství
100% uspokojení z tréninku 


FAQ
Co je součástí základního vybavení? 
K Vámi objednané kleci Stronger Power Rack jsou zdarma: 2 kusy držáků na osu s oplatováním, 2 kusy záchranný popruhový systém, 4 kusy pochromovaných držáků na odporové gumy, a protiskluzové podložky.
Co si lze doobjednat?
K obohacení základního vybaveni si lze přikoupit: pochromované držáky na osy, záchranná ramena, monolift, bradla, kruhy a řadu dalších pomůcek. Samozřejmostí je i možnost dokoupení základního vybavení: držáky na osu s oplatováním, záchranný popruhový systém, pochromované držáky na odporové gumy a protiskluzové podložky
Sestavím si Stroger Power Rack sám nebo k tomu potřebuji servisní podporu Stronggearu?
Stronger Power Rack si mohu sestavit sám dle obdrženého manuálu, který dostanete s objednávkou. Doba postavení se v jednom člověku pohybuje okolo 60 - 80 min. Vhodnější variantou je ve dvou a více lidech, kdy Vám to zabere zhruba 45 min.
Jaké je rozpětí držáků na činku?
Rozpětí držáků na činku je 121 cm, tzn. že zde mohu odložit činku jejíž úchopová část je 121 cm a více.
Jsou možná i jiná barevná provedení?
Vždy záleží na našem zákazníkovi. Proto jsme schopni mu vyhovět i s barevným provedením klece, tak aby mu co nejlépe zapadla do prostředí fitness. Výběr barevných provedení je možný za příplatek a po předchozí domluvě se Stronggear.

100% garance spokojenosti
Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdy, bradla a stojany
Záruka: 24
Hmotnost: 210 kg
Nosnost: 400 kg
Délka: 166 cm
Šířka: 125 cm
Výška: 233 cm
Odolná povrchová úprava: Ano
Bezpečnostní zarážky: Bezpečnostní pásy
Multifunkční a rovná hrazda: Ano
Držáky na kotouče a odporové gumy: Ano
Protiskluzové podložky: Ano
Materiál: Ocel
Lze dokoupit: Držáky na kotouče
Rozpětí držáků na osu: 121 cm a více
Držáky na osu s oplastováním: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: