Slam ball 40 kg - 80 kg 60 kg

Kód: SG158_706
Neohodnoceno
3 790 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá pomůcka pro každého
Každý z nás se během dne musí pro něco ohnout, zvednout to ze země, či dokonce nad hlavu. Nejsou to jen Ti z nás, kteří chodí pravidelně cvičit do posiloven. Slam ball je tu pro všechny. Jak pro ty z Vás, kteří cvičí, tak i pro ty, kteří necvičí. Se Slam bally cvičí dokonce i profesionální sportovci, jako například atleti, hráči amerického fotbalu, crossfiteři a další. Proč je Slam ball dokonalý pro každého? Protože díky jednoduchému cvičení zlepšíte nejen svoji fyzickou sílu, ale dokonce i psychickou kondici.
Představujeme StrongGear Slam ball
Jste připraveni poznat cvičební pomůcku, která Vám pomůže získat neuvěřitelnou fyzickou, ale také psychickou sílu? Pomůcku, díky které vybudujete svalnaté a dobře tvarované tělo, po kterém jste vždy toužili? Pak poznejte náš Slam ball.Gumová vrstva
Silná vrstva gumy zajišťuje našemu Slam ballu tu nejvyšší odolnost při jakémkoli množství dopadů.
Neklouzavý povrch
Protismykový povrch, který zajistí, aby Vám při hodu i zvedání náš Slam ball nevypadl z rukou.
Vyznačená hmotnost
Označení hmotnosti v kilogramech pro jednoduchou identifikaci se nachází na každém Slam ballu. Vybrat si můžete z pěti hmotností.

Přednosti cvičení se Slam ballem
S naším Slam ballem může začít cvičit každý. Vzhledem k možnosti výběru hmotnosti si dokáže vybrat každý. Jak začátečník, tak i pokročilý cvičenec. Díky jednoduchému cvičení lze posílit ohromné množství svalů po celém těle! Nejlepší cvik, který lze s naším Slam ballem dělat, aby bylo zapojeno maximální množství svalů, je zdvihnutí Slam ballu nad hlavu a následně explozivní hod o zem, do dálky, nebo za sebe. Při tomto cviku zapojíte jak dlaně a předloktí kvůli pevnému stisku, tak i ramena, prsa a záda pro zdvihnutí a stabilizaci Slam ballu nad hlavou a při následném odhození na zem zapojíte také břišní svalstvo. Celou dobu jsou zapojené i nohy, tudíž při stabilizaci polohy budujete silná a svalnatá stehna, lýtka či hýždě.
100% garance spokojenosti
Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medicimbaly
Záruka: 24
Hmotnost: 61 kg
Barva: Černá
Materiál: Speciální guma
Neklouzavý povrch: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: